15 GRUDNIA 2019 r. III NIEDZIELA ADWENTU

  1. Zapraszamy na roraty od poniedziałku do czwartku o godz. 7.00. Dzieci z lampionami we wtorek i w czwartek o godz. 7.00.
  2. W piątek rozpoczniemy nasze parafialne rekolekcje adwentowe. Plan rekolekcji znajduje się na tablicach ogłoszeń, stronie internetowej Parafii i facebooku. Nauki rekolekcyjne będzie głosił ks. Dr  Zbigniew Kulesz.
  3. Po Mszach św. przed kościołem można nabyć sianko na stół wigilijny i pierniki przygotowane i upieczone przez naszą młodzież. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na duszpasterstwo młodzieży naszej Parafii.
  4. W zakrystii i kancelarii są do nabycia opłatki wigilijne. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Są również świece wigilijne Caritasu.
  5. Nowych Parafian oraz Parafian, którzy zmienili adres  zamieszkania prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  6. Prosimy o ofiarowanie paczek żywnościowych rodzinom wielodzietnym i potrzebującym. Dary prosimy składać przy obrazie Jezusa Miłosiernego. Paczki będą do odebrania za tydzień 22.12. br. od godz. 14.30 w kancelarii parafialnej.
  7. Bardzo prosimy o załatwienie wszystkich spraw w kancelarii od poniedziałku do czwartku. Kancelaria będzie czynna od godz. 16:00do  17.00. W piątek i w sobotę kancelaria będzie NIECZYNNA.
  8. Za tydzień po mszy św o 12:30 spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania.